Specjaliści

Leczenie Bólu

Michał But

Jestem lekarzem, absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej, Specjalistą Anestezjologii i Intensywnej Terapii- dyplom ESA (European Society of Anaesthesiology) uzyskałem w Getyndze. Na co dzień pracuję jako anestezjolog na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie. Będąc aktywnym członkiem IASP (Międzynarodowe Towarzystwo Badania Bólu), ESRA (Europejskie Towarzystwo Anestezji Regionalnej I Badania Bólu), PTN (Polskie Towarzystwo Neuromodulacji) śledzę na bieżąco postępy w medycynie bólu, z którą jestem związany od wielu lat.

Języki

angielski, niemiecki

Ludmiła Hasak

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku (dyplom honorowy Rektora). Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, doświadczenie zdobywała pracując w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.
Od początku swojej drogi w medycynie interesowała się zagadnieniami z zakresu leczenia bólu ostrego, a następnie i bólu przewlekłego. Ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Bólu przy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, uczestniczyła w praktycznych kursach dotyczących leczenia przewlekłych zespołów bólowych metodami małoinwazyjnymi pod kontrolą ultrasonografii, ukończyła szkolenia wykonywania zabiegów termolezji i kriolezji w różnych jednostkach bólowych pod kontrolą ultrasonografii oraz wiele szkoleń wykonania blokad nerwów i splotów nerwowych pod kontrolą USG.

Obecnie pogłębia swoją wiedzę studiując Akupunkturę przy Polskim Towarzystwie Akupunktury w Warszawie, a także interesuje się zastosowaniem toksyny botulinowej oraz kolagenu medycznego w leczeniu zespołów bólowych.

Uwielbia odkrywać nowe miejsca, mieć kontakt z naturą.

Języki

angielski, rosyjski