Specjaliści

Medycyna estetyczna

Katarzyna Aleksandrowicz

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłam z wyróżnieniem, z oceną bardzo dobrą. W trakcie studiów byłam rokrocznie stypendystką stypendium Rektora dla najlepszych, wyróżniających się w nauce studentów. W zawodzie lekarza pracuję nieprzerwanie od roku 2016r. Staż podyplomowy odbywałam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Lekarski Egzamin Końcowy zdałam uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju, co umożliwiło mi rozpoczęcie rezydentury z neurochirurgii. Przez 5 lat pracowałam w Oddziale Neurochirurgii Szpitala im. M. Kopernika w Gdańsku, łącząc pracę w Oddziale z pracą w przyszpitalnej Poradni Neurochirurgicznej przy ul. Powstańców Warszawskich 1-2. Obecnie pracuję w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego (UCK) w Gdańsku oraz w Oddziale Neurochirurgii Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu.

W praktyce klinicznej zajmuję się leczeniem operacyjnym chorób mózgu, rdzenia kręgowego, kręgosłupa i nerwów obwodowych.

Ukończyłam kompleksowe szkolenie w zakresie medycyny estetycznej Europejskiego Centrum Szkoleniowego Anti – Aging Fenice Sp. z o.o. w Warszawie w roku 2020, wykonuję zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy, mezoterapii, peelingów chemicznych, mezobotoksu, toksyny botulinowej oraz Aqualyx.

Joanna Majka

Joanna Majka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi od 2010r. W 2017r. uzyskała tytuł Specjalisty w dziedzinie Neurologii.

Aktywny uczestnik wielu kongresów naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą związanych z tematyka leczenia toksyną botulinową w neurologii (np. Current concept of the treatment of cervical dystonia- cadaver practical’s, w leczeniu spastyczności kończyn oraz przewlekłym migrenowym bólu głowy), dodatkowo brała udział w badaniu klinicznym Aspen ze stosowaniem nowej toksyny botulinowej Daxi z Kaliforni.

Na co dzień pracownik Profesora Jarosława Sławka na Oddziale Neurologii i w Poradni Toksyny Botulinowej w Gdańsku.

Ponadto lekarz Medycyny Estetycznej, certyfikowany przez Aesth Medic Trainings w Warszawie, w zakresie zastosowania toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz mezoterapii osoczem i innymi preparatami w zabiegach medycyny estetycznej.

Prowadzi również szkolenia z zakresu podawania toksyny botulinowej w migrenie przewlekłej wg protokołu Preempt  jako trener firmy produkującej produkt BOTOX oraz posiada szeroki zakres wiedzy w zakresie medycyny bólu i stosowanie zabiegów z toksyny botulinowej do walki z bólem neuropatycznym.