Specjaliści

Medycyna estetyczna

Katarzyna Aleksandrowicz

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłam z wyróżnieniem, z oceną bardzo dobrą. W trakcie studiów byłam rokrocznie stypendystką stypendium Rektora dla najlepszych, wyróżniających się w nauce studentów. W zawodzie lekarza pracuję nieprzerwanie od roku 2016r. Staż podyplomowy odbywałam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Lekarski Egzamin Końcowy zdałam uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju, co umożliwiło mi rozpoczęcie rezydentury z neurochirurgii. Przez 5 lat pracowałam w Oddziale Neurochirurgii Szpitala im. M. Kopernika w Gdańsku, łącząc pracę w Oddziale z pracą w przyszpitalnej Poradni Neurochirurgicznej przy ul. Powstańców Warszawskich 1-2. Obecnie pracuję w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego (UCK) w Gdańsku oraz w Oddziale Neurochirurgii Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu.

W praktyce klinicznej zajmuję się leczeniem operacyjnym chorób mózgu, rdzenia kręgowego, kręgosłupa i nerwów obwodowych.

Ukończyłam kompleksowe szkolenie w zakresie medycyny estetycznej Europejskiego Centrum Szkoleniowego Anti – Aging Fenice Sp. z o.o. w Warszawie w roku 2020, wykonuję zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy, mezoterapii, peelingów chemicznych, mezobotoksu, toksyny botulinowej oraz Aqualyx.